30 квітня заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха перебував з робочою поїздкою у Запорізькій області, де відвідав Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького. Максим Віталійович завітав до нової STEAM-лабораторії, в рамках роботи якої поєднано різні технології (STEAM – Science (наука), Technology (технології), Engineering (інженерія), Art (мистецтво) і Mathematics (математика).
Нагадаємо, що урочисте відкриття STEAM-лабораторії відбулося під час Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційні технології в освіті» (4 квітня 2019 року). У лабораторії планується проводити заняття для студентів, майстер-класи, тренінги та семінари для учителів і учнів міста і району та інші культурно-просвітницькі заходи.
Під час проведення наукової студії з питань впровадження STEAM-технологій у роботі Нової української школи Максим Віталійович високо оцінив доробок вчених університету у цьому напрямі. Він зауважив на важливості принципу партнерської взаємодії освітян, адже у цій лабораторії можуть формувати навички науково-дослідницької діяльності не лише студенти. Серед учасників наукової студії – представники органів управління освіти, викладачі, аспіранти і докторанти, вчителі шкіл, студенти та учні.
Максим Стріха зазначив, що в МДПУ він не вперше. «Хоча знайомство з цим університетом почалося значно раніше, бо університет відомий в науковій сфері, при чому в різних галузях. Я дуже тішуся, що в Мелітополі готують, насамперед, гарного вчителя. Дають відповідь на питання «Що ми маємо зараз зробити для того, щоб проект НУШ був по справжньому успішний?». Від цього проекту залежить майбутнє України. Дуже важливо, що Мелітопольський державний педагогічний університет знайшов тут свою нішу і має дуже важливі результати. Я хочу побажати викладачам університету і його студентам нових творчих звершень. Мені здається, що для цього тут є всі підстави: дуже кваліфікований колектив на чолі з ректором, і прекрасні студенти, які цілком добре чуються на Міжнародних змаганнях, конкурсах, і є ця прекрасна земля – Україна, яку я дуже люблю. Всім успіхів!».
Також Максим Стріха обговорив подальші перспективи діяльності наукових лабораторій та центрів університету, зокрема тих, що пожвавлюють реформи в освіті і науці, пропагують результати науково-технічної творчості.