31 жовтня 2019 р. кафедрою теорії і методики музичної освіти та хореографії, за участю вчителів музичного мистецтва закладів середньої освіти міста Мелітополь (№2, 7, 11, 13, 14, 24, 25, 5), студентів 4 курсу та магістратури спеціальності Середня освіта. Музичне мистецтво, була проведена методична майстерня «Медіаграмотність вчителя мистецтва: теоретичні і практичні аспекти».
Мета заходу підвищення професійної кваліфікації вчителів музичного мистецтва – розвиток медіа компетентності. Були розглянуті теоретичні і практичні питання, в яких йшлося про уміння, навички та особистісні якості, якими повинен володіти вчитель музичного мистецтва для того щоб користуватися медіа-ресурсами і інформаційними технологіями у процесі викладання музичного мистецтва в ЗЗСО.
Керівником методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва Покатильською Г.В. (спеціаліст І категорії ЗОШ №25) зазначено основні ідеї загальної теми методичної майстерні з використанням презентації «Медіаграмотність вчителя мистецтва: теоретичні і практичні аспекти». Теоретична частина представлена у виступі професора Сегеди Н.А. і старшого викладача Терещенко С.В., які розкрили зміст дисципліни «Хорове диригування», а саме такої її частини як робота над шкільним пісенним репертуаром та створення флеш-анімації шкільної пісні відповідно до критеріїв якості загальної музичної освіти.
Практична частина передбачала міні тренінг щодо застосування рефлексивних технологій «Я – унікальний», зміст якої розкрила студентка магістратури Глотова Вікторія. Вчителі музичного мистецтва у живому спілкуванні зі студентами 4 курсу розповіли про особливості сучасного уроку музики та виокремили головні проблемні моменти професійної діяльності вчителя музики, на які порадили звернути увагу: системний підхід до викладання музики; знання вікових психологічних особливостей дітей; необхідність розвинутих умінь комунікації з батьками; врахування того, що кожен урок – це проблемна творча ситуація тощо.
Завершилась методична майстерня презентацією освітніх програм курсів підвищення кваліфікацій для вчителів закладів загальної освіти («Інтегрований курс «Мистецтво», «Музичне мистецтво в початкових класах», «Музичне мистецтво в закладах дошкільної освіти») та врученням сертифікатів.