Як би не була багата натура людини, щоб стати досконалою,
їй необхідно використовувати досвід інших.
М. Нуайме
На протязі багатьох років викладачі кафедри психології та студенти є активними учасниками та спікерами Всеукраїнського фестивалю практичної психології та арт-терапії «АРТДИВОСВІТ» у м. Бердянськ. У цьому 2019 році 18-19 травня викладачі кафедри психології – д.психол.н., доцент Царькова О.В., к.психол.н., доцент Шевченко С.В., к.психол.н., доцент Денисов І.Г., ст.викл. Варіна Г.Б., студенти першого,четвертого курсів та магістратури стали активними учасниками VІІІ Всеукраїнського фестивалю практичної психології та арт-терапії «АРТДИВОСВІТ». На фестивалі всі учасники мали змогу розширити власний професійний досвід, познайомитися з новими техніками та методами роботи практичного психолога, інтеріорізувати теоретичні знання та практичні вміння, а також продуктивно провести час у дружній атмосфері колег та однодумців. Викладачі кафедри психології Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького виступили спікерам та провели цікаві авторські практико орієнтовані майстер-класи:
- Шевченко С. В. та Варіна Г.Б. провели майстре-клас «Психологічна трансформаційна гра «Розправ-крила»». Трансформаційна психологічна гра «Розправ крила» – це чарівна подорож по яскравому і цікаво шляху, етапи якого стосуються тих чи Інших періодів нашого життя. Граючи, учасники змогли підсумувати свої життєві етапи, проаналізували поточні події і стани, помріяли і розпланували майбутнє. Також гравці змогли попрацювати над «особистої життєвою історією »і подивитися з боку на власні стратегії і
способи взаємодії з оточуючими. Мета гри – через проходження основних етапів життєвого шляху, переживання розумінь і трансформацій на кожному з них, знайти ресурс, що дозволяє «розправити крила». - Денисов І.Г. провів майстер-клас «Сімейний міф: ілюзія рамок і рамки ілюзії …». Майстер-клас для практикуючих психологів-консультантів, які працюють з сім’єю і сімейними проблемами. Денисов І.Г. разом з учасниками розглянули особливості взаємин між подружжям, дітьми і батьками, молодою сім’єю і батьківськими (прабатьківських) сім’ями. Учасники мали змогу розібратися в питаннях суб’єктивного і об’єктивного сприйняття “сімейного щастя” та спробували знайти відповідь на вічні питання (наприклад, “хто в домі господар”!).
Повернулися до рідного вишу сповнені натхнення та прагнення до професійного та особистісного зростання.
Матеріал підготувала Варіна Г.Б.